Tokyo 2020 Olympic Games; the Summer Games from 23 Jul - 8 Aug 2021

Tokyo 2020 Olympic Games; the Summer Games from 23 Jul - 8 Aug 2021

 goud spelen Tokyo 2020zilver spelen Tokyo 2020brons spelen Tokyo 2020  Total
1eGreat BritainGreat Britain0  0  00
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

English success Tokyo 2020

 

Rating: 4.0/5 (87 stemmen)

(advertentie)

All Time Medal Count

 goud spelen Tokyo 2020zilver spelen Tokyo 2020brons spelen Tokyo 2020
1United StatesUnited States1020792705
2Great BritainGreat Britain267295290
3ChinaChina225162153
4FranceFrance211242260
5ItalyItaly207177195
6GermanyGermany192192232
7HungaryHungary175147169
8Russian FederationRussian Federation154140160
9SwedenSweden145170179
10AustraliaAustralia145166187
See the entire list
 
Best Summer Olympians of all time
brons spelen Tokyo 2020
 goud spelen Tokyo 2020zilver spelen Tokyo 2020brons spelen Tokyo 2020
1USAMichael Phelps1822
2USRLarisa Latynina954
3FINPaavo Nurmi930
4USAMark Spitz911
5USACarl Lewis910
6GERBirgit Fischer840
7JPNSawao Kato831
7USAJenny Thompson831
9USAMatt Biondi821
10USARay Ewry800
11USRNikolai Andrianov753
12USRBoris Shakhlin742
13CZEV?ra ?áslavská740
14USRViktor Chukarin731
15HUNAladár Gerevich712
16ITAEdoardo Mangiarotti652
17BELHubert Van Innis630
18JPNAkinori Nakayama622
19ITAValentina Vezzali612
20SWEGert Fredriksson611
21GBRChris Hoy610
22BLRVitaly Scherbo604
23GERReiner Klimke602
24HUNPál Kovács601
25JAMUsain Bolt600
25HUNRudolf Kárpáti600
25ITANedo Nadi600
25DDRKristin Otto600
25USAAmy Van Dyken600
30JPNTakashi Ono544
31USACarl Osburn542
32USARyan Lochte533
33USAGary Hall, Jr.532
33HUNÁgnes Keleti532
35ROUNadia Com?neci531
35AUSIan Thorpe531
37FINVille Ritola530
37GERIsabell Werth530
39USRPolina Astakhova523
40ROUElisabeta Lip?521
41JPNYukio Endo520
41USAAaron Peirsol520
43JPNMitsuo Tsukahara513
44HUNKrisztina Egerszegi511
44USATom Jager511
44USAWillis A. Lee511
44GERHans Günter Winkler511
48USAAnton Heida510
48USRNellie Kim510
48NOROle Lilloe-Olsen510
48USADon Schollander510
52ROUGeorgeta Damian501
52USAAlfred Lane501
52GBRSteve Redgrave501
52USAJohnny Weissmuller501
52CHNZou Kai501
57RUSAnastasia Davydova500
57USAMorris Fisher500
80GBRBradley Wiggins412
93GBRBen Ainslie410
121GBRMatthew Pinsent400
121GBRPaulo Radmilovic400
183GBRJack Beresford320
222GBRJason Kenny310
266GBRHenry Taylor302
273GBRReginald Doherty301
293GBRRichard Meade300
293GBRCharles Sydney Smith300
293GBRGeorge Wilkinson300