Olympic Games Rio de Janeiro 2016; the Summer Games 5 Aug 21, 2015

Olympic Games Rio de Janeiro 2016; the Summer Games 5 Aug 21, 2015

 goud spelen Rio 2016zilver spelen Rio 2016brons spelen Rio 2016  Total
1eUnited StatesUnited States46  37  38121
2eGreat BritainGreat Britain27  23  1767
3eChinaChina26  18  2670
4eRussian FederationRussian Federation19  18  1956
5eGermanyGermany17  10  1542
6eJapanJapan12  8  2141
7eFranceFrance10  18  1442
8eSouth KoreaSouth Korea9  3  921
9eItalyItaly8  12  828
10eAustraliaAustralia8  11  1029
11eNetherlandsNetherlands8  7  419
12eHungaryHungary8  3  415
13eBrazilBrazil7  6  619
14eSpainSpain7  4  617
15eKenyaKenya6  6  113
16eJamaicaJamaica6  3  211
17eCroatiaCroatia5  3  311
18eCubaCuba5  2  411
19eNew ZealandNew Zealand4  9  518
20eCanadaCanada4  3  1522
21eUzbekistanUzbekistan4  2  713
22eKazakhstanKazakhstan3  5  917
23eSwitzerlandSwitzerland3  3  28
24eColombiaColombia3  2  38
25eSlovakiaSlovakia3  2  05
26eGreeceGreece3  1  26
27eArgentinaArgentina3  1  04
28eIslamic Republic of IranIslamic Republic of Iran3  0  47
29eDenmarkDenmark2  6  715
30eSwedenSweden2  6  311
31eSouth AfricaSouth Africa2  6  210
32eUkraineUkraine2  5  310
33eSerbiaSerbia2  4  28
34ePolandPoland2  3  611
35eEthiopiaEthiopia2  3  49
36eKorea (Democratic People`s Republic of)Korea (Democratic People`s Republic of)2  3  27
37eCzech RepublicCzech Republic2  2  711
38eBelgiumBelgium2  2  26
38eThailandThailand2  2  26
40eGeorgiaGeorgia2  1  36
41eAzerbaijanAzerbaijan1  8  1019
42eBelarusBelarus1  4  38
43eArmeniaArmenia1  3  04
44eSloveniaSlovenia1  2  14
45eIndonesiaIndonesia1  2  03
46eRomaniaRomania1  1  35
47eBahrainBahrain1  1  02
47eVietnamVietnam1  1  02
49eChinese TaipeiChinese Taipei1  0  23
50eBahamasBahamas1  0  12
51eFijiFiji1  0  01
51eKosovoKosovo1  0  01
51ePuerto RicoPuerto Rico1  0  01
51eSingaporeSingapore1  0  01
51eTajikistanTajikistan1  0  01
56eMalaysiaMalaysia0  4  15
57eTurkeyTurkey0  3  58
58eMexicoMexico0  2  35
59eBulgariaBulgaria0  2  24
59eVenezuelaVenezuela0  2  24
61eAlgeriaAlgeria0  2  02
61eIrelandIreland0  2  02
63eLithuaniaLithuania0  1  34
64eIndiaIndia0  1  12
64eMongoliaMongolia0  1  12
66eGrenadaGrenada0  1  01
66ePhilippinesPhilippines0  1  01
66eQatarQatar0  1  01
69eEgyptEgypt0  0  44
69eNorwayNorway0  0  44
71eMoldova (Republic of)Moldova (Republic of)0  0  22
71eTunisiaTunisia0  0  22
73eDominican RepublicDominican Republic0  0  11
73eEstoniaEstonia0  0  11
73eMoroccoMorocco0  0  11
73ePortugalPortugal0  0  11
FacebookTwitterGoogle+
(advertentie)

English success Rio 2016

goud spelen Rio 2016Justin Rose
Rio 2016 Summer Olympics Stroke Play

goud spelen Rio 2016Mohamed Farah
Rio 2016 Summer Olympics 10000 m

goud spelen Rio 2016Mohamed Farah
Rio 2016 Summer Olympics 5000 m

goud spelen Rio 2016Ashton Eaton
Rio 2016 Summer Olympics Decathlon

goud spelen Rio 2016Nicola Adams
Rio 2016 Summer Olympics -51 kg Flyweight

goud spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Field Hockey

goud spelen Rio 2016Joseph Clarke
Rio 2016 Summer Olympics Kayak Slalom K1

goud spelen Rio 2016Liam Heath
Rio 2016 Summer Olympics Kayak Sprint K1 200m

goud spelen Rio 2016Charlotte Dujardin
Rio 2016 Summer Olympics Dressage individual

goud spelen Rio 2016Nick Skelton
Rio 2016 Summer Olympics Jumping individual

goud spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Eight

goud spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Coxless Four

goud spelen Rio 2016Helen Glover - Heather Stanning
Rio 2016 Summer Olympics Coxless Pair

goud spelen Rio 2016Jack Laugher - Chris Mears
Rio 2016 Summer Olympics Synchronized 3m springboard

goud spelen Rio 2016Jade Jones
Rio 2016 Summer Olympics -57 kg Featherweight

goud spelen Rio 2016Andy Murray
Rio 2016 Summer Olympics Singles

goud spelen Rio 2016Alistair Brownlee
Rio 2016 Summer Olympics Triathlon

goud spelen Rio 2016Max Whitlock
Rio 2016 Summer Olympics Pommel horse

goud spelen Rio 2016Max Whitlock
Rio 2016 Summer Olympics Floor exercise

goud spelen Rio 2016Jason Kenny
Rio 2016 Summer Olympics Track Keirin

goud spelen Rio 2016Jason Kenny
Rio 2016 Summer Olympics Track Sprint Individual

goud spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Track Pursuit team

goud spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Track Pursuit team

goud spelen Rio 2016Laura Trott
Rio 2016 Summer Olympics Track Omnium

goud spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Track Pursuit team

goud spelen Rio 2016Giles Scott
Rio 2016 Summer Olympics Finn

goud spelen Rio 2016Saskia Clark - Hannah Mills
Rio 2016 Summer Olympics 470

goud spelen Rio 2016Adam Peaty
Rio 2016 Summer Olympics 100 m Breaststroke

zilver spelen Rio 2016Jessica Ennis-hill
Rio 2016 Summer Olympics Pentathlon

zilver spelen Rio 2016Joe Joyce
Rio 2016 Summer Olympics +91 kg Super-Heavyweight

zilver spelen Rio 2016David Florence - Richard Hounslow
Rio 2016 Summer Olympics Canoe Slalom C2

zilver spelen Rio 2016Liam Heath - Jon Schofield
Rio 2016 Summer Olympics Kayak Sprint K2 200m

zilver spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Dressage team

zilver spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Eight

zilver spelen Rio 2016Victoria Thornley - Katherine Grainger
Rio 2016 Summer Olympics Double Sculls

zilver spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics Sevens

zilver spelen Rio 2016Jack Laugher
Rio 2016 Summer Olympics 3m Springboard

zilver spelen Rio 2016Lutalo Muhammad
Rio 2016 Summer Olympics -80 kg Middleweight

zilver spelen Rio 2016Jonathan Brownlee
Rio 2016 Summer Olympics Triathlon

zilver spelen Rio 2016Louis Smith
Rio 2016 Summer Olympics Pommel horse

zilver spelen Rio 2016Bryony Page
Rio 2016 Summer Olympics Trampoline

zilver spelen Rio 2016Mark Cavendish
Rio 2016 Summer Olympics Track Omnium

zilver spelen Rio 2016Callum Skinner
Rio 2016 Summer Olympics Track Sprint Individual

zilver spelen Rio 2016Rebecca James
Rio 2016 Summer Olympics Track Keirin

zilver spelen Rio 2016Rebecca James
Rio 2016 Summer Olympics Track Sprint Individual

zilver spelen Rio 2016Nick Dempsey
Rio 2016 Summer Olympics RS-X

zilver spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics 4 x 100 m Medley Relay

zilver spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics 4 x 200 m Freestyle relay

zilver spelen Rio 2016Siobhan-marie Oconnor
Rio 2016 Summer Olympics 200 m Medley Individual

zilver spelen Rio 2016Jazz Carlin
Rio 2016 Summer Olympics 400 m Freestyle

zilver spelen Rio 2016Jazz Carlin
Rio 2016 Summer Olympics 800 m Freestyle

brons spelen Rio 2016Greg Rutherford
Rio 2016 Summer Olympics Long jump

brons spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics 4 x 100 m Relay

brons spelen Rio 2016Groot Brittannië
Rio 2016 Summer Olympics 4 x 400 m Relay

brons spelen Rio 2016Sophie Hitchon
Rio 2016 Summer Olympics Hammer throw

brons spelen Rio 2016Marcus Ellis - Chris Langridge
Rio 2016 Summer Olympics Doubles

brons spelen Rio 2016Mathieu Albert Daniel Bauderlique
Rio 2016 Summer Olympics -81 kg Light-Heavyweight

brons spelen Rio 2016Sally Conway
Rio 2016 Summer Olympics -70 kg Middleweight

brons spelen Rio 2016Steven Scott
Rio 2016 Summer Olympics Double Trap

brons spelen Rio 2016Edward Ling
Rio 2016 Summer Olympics Trap

brons spelen Rio 2016Thomas Daley - Daniel Goodfellow
Rio 2016 Summer Olympics Synchronized 10m platform

brons spelen Rio 2016Jackie Galloway
Rio 2016 Summer Olympics +67 kg Heavyweight

brons spelen Rio 2016Vicky Holland
Rio 2016 Summer Olympics Triathlon

brons spelen Rio 2016Max Whitlock
Rio 2016 Summer Olympics All-round Individual

brons spelen Rio 2016Nile Wilson
Rio 2016 Summer Olympics Horizontal bar

brons spelen Rio 2016Ganna Rizatdinova
Rio 2016 Summer Olympics All-round Individual

brons spelen Rio 2016Amy Tinkler
Rio 2016 Summer Olympics Floor exercise

brons spelen Rio 2016Chris Froome
Rio 2016 Summer Olympics Time Trial Individual

brons spelen Rio 2016Katy Marchant
Rio 2016 Summer Olympics Track Sprint Individual

 

Rating: 4.1/5 (32 stemmen)

(advertentie)

All Time Medal Count

 goud spelen Rio 2016zilver spelen Rio 2016brons spelen Rio 2016
1United StatesUnited States1020792705
2Great BritainGreat Britain267295290
3ChinaChina225162153
4FranceFrance211242260
5ItalyItaly207177195
6GermanyGermany192192232
7HungaryHungary175147169
8Russian FederationRussian Federation154140160
9SwedenSweden145170179
10AustraliaAustralia145166187
See the entire list
 
Best Summer Olympians of all time
brons spelen Rio 2016
 goud spelen Rio 2016zilver spelen Rio 2016brons spelen Rio 2016
1USAMichael Phelps1822
2USRLarisa Latynina954
3FINPaavo Nurmi930
4USAMark Spitz911
5USACarl Lewis910
6GERBirgit Fischer840
7JPNSawao Kato831
7USAJenny Thompson831
9USAMatt Biondi821
10USARay Ewry800
11USRNikolai Andrianov753
12USRBoris Shakhlin742
13CZEV?ra ?slavsk740
14USRViktor Chukarin731
15HUNAladr Gerevich712
16ITAEdoardo Mangiarotti652
17BELHubert Van Innis630
18JPNAkinori Nakayama622
19ITAValentina Vezzali612
20SWEGert Fredriksson611
21GBRChris Hoy610
22BLRVitaly Scherbo604
23GERReiner Klimke602
24HUNPl Kovcs601
25JAMUsain Bolt600
25HUNRudolf Krpti600
25ITANedo Nadi600
25DDRKristin Otto600
25USAAmy Van Dyken600
30JPNTakashi Ono544
31USACarl Osburn542
32USARyan Lochte533
33USAGary Hall, Jr.532
33HUNgnes Keleti532
35ROUNadia Com?neci531
35AUSIan Thorpe531
37FINVille Ritola530
37GERIsabell Werth530
39USRPolina Astakhova523
40ROUElisabeta Lip?521
41JPNYukio Endo520
41USAAaron Peirsol520
43JPNMitsuo Tsukahara513
44HUNKrisztina Egerszegi511
44USATom Jager511
44USAWillis A. Lee511
44GERHans Gnter Winkler511
48USAAnton Heida510
48USRNellie Kim510
48NOROle Lilloe-Olsen510
48USADon Schollander510
52ROUGeorgeta Damian501
52USAAlfred Lane501
52GBRSteve Redgrave501
52USAJohnny Weissmuller501
52CHNZou Kai501
57RUSAnastasia Davydova500
57USAMorris Fisher500
80GBRBradley Wiggins412
93GBRBen Ainslie410
121GBRMatthew Pinsent400
121GBRPaulo Radmilovic400
183GBRJack Beresford320
222GBRJason Kenny310
266GBRHenry Taylor302
273GBRReginald Doherty301
293GBRRichard Meade300
293GBRCharles Sydney Smith300
293GBRGeorge Wilkinson300