Medal Count Olympic Games Rio 2016

(advertentie)

 

Medal Count Olympic Games Rio 2016

 goud spelen Rio 2016zilver spelen Rio 2016brons spelen Rio 2016  Total
1eUnited StatesUnited States46  37  38121
2eGreat BritainGreat Britain27  23  1767
3eChinaChina26  18  2670
4eRussian FederationRussian Federation19  18  1956
5eGermanyGermany17  10  1542
6eJapanJapan12  8  2141
7eFranceFrance10  18  1442
8eSouth KoreaSouth Korea9  3  921
9eItalyItaly8  12  828
10eAustraliaAustralia8  11  1029
11eNetherlandsNetherlands8  7  419
12eHungaryHungary8  3  415
13eBrazilBrazil7  6  619
14eSpainSpain7  4  617
15eKenyaKenya6  6  113
16eJamaicaJamaica6  3  211
17eCroatiaCroatia5  3  311
18eCubaCuba5  2  411
19eNew ZealandNew Zealand4  9  518
20eCanadaCanada4  3  1522
21eUzbekistanUzbekistan4  2  713
22eKazakhstanKazakhstan3  5  917
23eSwitzerlandSwitzerland3  3  28
24eColombiaColombia3  2  38
25eSlovakiaSlovakia3  2  05
26eGreeceGreece3  1  26
27eArgentinaArgentina3  1  04
28eIslamic Republic of IranIslamic Republic of Iran3  0  47
29eDenmarkDenmark2  6  715
30eSwedenSweden2  6  311
31eSouth AfricaSouth Africa2  6  210
32eUkraineUkraine2  5  310
33eSerbiaSerbia2  4  28
34ePolandPoland2  3  611
35eEthiopiaEthiopia2  3  49
36eKorea (Democratic People`s Republic of)Korea (Democratic People`s Republic of)2  3  27
37eCzech RepublicCzech Republic2  2  711
38eBelgiumBelgium2  2  26
38eThailandThailand2  2  26
40eGeorgiaGeorgia2  1  36
41eAzerbaijanAzerbaijan1  8  1019
42eBelarusBelarus1  4  38
43eArmeniaArmenia1  3  04
44eSloveniaSlovenia1  2  14
45eIndonesiaIndonesia1  2  03
46eRomaniaRomania1  1  35
47eBahrainBahrain1  1  02
47eVietnamVietnam1  1  02
49eChinese TaipeiChinese Taipei1  0  23
50eBahamasBahamas1  0  12
51eFijiFiji1  0  01
51eKosovoKosovo1  0  01
51ePuerto RicoPuerto Rico1  0  01
51eSingaporeSingapore1  0  01
51eTajikistanTajikistan1  0  01
56eMalaysiaMalaysia0  4  15
57eTurkeyTurkey0  3  58
58eMexicoMexico0  2  35
59eBulgariaBulgaria0  2  24
59eVenezuelaVenezuela0  2  24
61eAlgeriaAlgeria0  2  02
61eIrelandIreland0  2  02
63eLithuaniaLithuania0  1  34
64eIndiaIndia0  1  12
64eMongoliaMongolia0  1  12
66eGrenadaGrenada0  1  01
66ePhilippinesPhilippines0  1  01
66eQatarQatar0  1  01
69eEgyptEgypt0  0  44
69eNorwayNorway0  0  44
71eMoldova (Republic of)Moldova (Republic of)0  0  22
71eTunisiaTunisia0  0  22
73eDominican RepublicDominican Republic0  0  11
73eEstoniaEstonia0  0  11
73eMoroccoMorocco0  0  11
73ePortugalPortugal0  0  11
(advertentie)
 

Share Medal Count 2016

FacebookTwitterGoogle+

English success Rio 2016

goud spelen Rio 2016Justin Rose
Rio Stroke Play

goud spelen Rio 2016Mohamed Farah
Rio 10000 m

goud spelen Rio 2016Mohamed Farah
Rio 5000 m

goud spelen Rio 2016Ashton Eaton
Rio Decathlon

goud spelen Rio 2016Nicola Adams
Rio -51 kg Flyweight

goud spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Field Hockey

goud spelen Rio 2016Joseph Clarke
Rio Kayak Slalom K1

goud spelen Rio 2016Liam Heath
Rio Kayak Sprint K1 200 m

goud spelen Rio 2016Charlotte Dujardin
Rio Dressage individual

goud spelen Rio 2016Nick Skelton
Rio Jumping individual

goud spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Eight

goud spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Coxless Four

goud spelen Rio 2016Helen Glover - Heather Stanning
Rio Coxless Pair

goud spelen Rio 2016Jack Laugher - Chris Mears
Rio Synchronized 3m springboard

goud spelen Rio 2016Jade Jones
Rio -57 kg Featherweight

goud spelen Rio 2016Andy Murray
Rio Singles

goud spelen Rio 2016Alistair Brownlee
Rio Triathlon

goud spelen Rio 2016Max Whitlock
Rio Pommel horse

goud spelen Rio 2016Max Whitlock
Rio Floor exercise

goud spelen Rio 2016Jason Kenny
Rio Track Keirin

goud spelen Rio 2016Jason Kenny
Rio Track Sprint Individual

goud spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Track Pursuit team

goud spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Track Sprint team

goud spelen Rio 2016Laura Trott
Rio Track Omnium

goud spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Track Pursuit team

goud spelen Rio 2016Giles Scott
Rio Finn

goud spelen Rio 2016Saskia Clark - Hannah Mills
Rio 470

goud spelen Rio 2016Adam Peaty
Rio 100 m Breaststroke

zilver spelen Rio 2016Jessica Ennis-hill
Rio Pentathlon

zilver spelen Rio 2016Joe Joyce
Rio +91 kg Super-Heavyweight

zilver spelen Rio 2016David Florence - Richard Hounslow
Rio Canoe Slalom C2

zilver spelen Rio 2016Liam Heath - Jon Schofield
Rio Kayak Sprint K2 200 m

zilver spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Dressage team

zilver spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Eight

zilver spelen Rio 2016Victoria Thornley - Katherine Grainger
Rio Double Sculls

zilver spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio Sevens

zilver spelen Rio 2016Jack Laugher
Rio 3m Springboard

zilver spelen Rio 2016Lutalo Muhammad
Rio -80 kg Middleweight

zilver spelen Rio 2016Jonathan Brownlee
Rio Triathlon

zilver spelen Rio 2016Louis Smith
Rio Pommel horse

zilver spelen Rio 2016Bryony Page
Rio Trampoline

zilver spelen Rio 2016Mark Cavendish
Rio Track Omnium

zilver spelen Rio 2016Callum Skinner
Rio Track Sprint Individual

zilver spelen Rio 2016Rebecca James
Rio Track Keirin

zilver spelen Rio 2016Rebecca James
Rio Track Sprint Individual

zilver spelen Rio 2016Nick Dempsey
Rio RS-X

zilver spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio 4 ◊ 100 m Medley Relay

zilver spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio 4 ◊ 200 m Freestyle relay

zilver spelen Rio 2016Siobhan-marie Oconnor
Rio 200 m Medley Individual

zilver spelen Rio 2016Jazz Carlin
Rio 400 m Freestyle

zilver spelen Rio 2016Jazz Carlin
Rio 800 m Freestyle

brons spelen Rio 2016Greg Rutherford
Rio Long jump

brons spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio 4 x 100 m Relay

brons spelen Rio 2016Groot BrittanniŽ
Rio 4 x 400 m Relay

brons spelen Rio 2016Sophie Hitchon
Rio Hammer throw

brons spelen Rio 2016Marcus Ellis - Chris Langridge
Rio Doubles

brons spelen Rio 2016Mathieu Albert Daniel Bauderlique
Rio -81 kg Light-Heavyweight

brons spelen Rio 2016Joshua Buatsi
Rio -81 kg Light-Heavyweight

brons spelen Rio 2016Sally Conway
Rio -70 kg Middleweight

brons spelen Rio 2016Laura Vargas Koch
Rio -70 kg Middleweight

brons spelen Rio 2016Steven Scott
Rio Double Trap

brons spelen Rio 2016Edward Ling
Rio Trap

brons spelen Rio 2016Thomas Daley - Daniel Goodfellow
Rio Synchronized 10m platform

brons spelen Rio 2016Jackie Galloway
Rio +67 kg Heavyweight

brons spelen Rio 2016Bianca Walkden
Rio +67 kg Heavyweight

brons spelen Rio 2016Vicky Holland
Rio Triathlon

brons spelen Rio 2016Max Whitlock
Rio All-round Individual

brons spelen Rio 2016Nile Wilson
Rio Horizontal bar

brons spelen Rio 2016Ganna Rizatdinova
Rio All-round Individual

brons spelen Rio 2016Amy Tinkler
Rio Floor exercise

brons spelen Rio 2016Chris Froome
Rio Time Trial Individual

brons spelen Rio 2016Katy Marchant
Rio Track Sprint Individual

 
(advertentie)
Rate Medal Count
Rate summer-games.co.uk

Rating: 3.0/5 (443 stemmen)

All Time Medal Count
 goud spelen Rio 2016zilver spelen Rio 2016brons spelen Rio 2016
1United StatesUnited States1020792705
2Great BritainGreat Britain267295290
3ChinaChina225162153
4FranceFrance211242260
5ItalyItaly207177195
6GermanyGermany192192232
7HungaryHungary175147169
8Russian FederationRussian Federation154140160
9SwedenSweden145170179
10AustraliaAustralia145166187
See the entire list
 
Best Summer Olympians all time
brons spelen Rio 2016
 goud spelen Rio 2016zilver spelen Rio 2016brons spelen Rio 2016
1Michael Phelps1822
2Larisa Latynina954
3Paavo Nurmi930
4Mark Spitz911
5Carl Lewis910
6Birgit Fischer840
7Sawao Kato831
7Jenny Thompson831
9Matt Biondi821
10Ray Ewry800
11Nikolai Andrianov753
12Boris Shakhlin742
13V?ra ?ŠslavskŠ740
14Viktor Chukarin731
15AladŠr Gerevich712
16Edoardo Mangiarotti652
17Hubert Van Innis630
18Akinori Nakayama622
19Valentina Vezzali612
20Gert Fredriksson611
21Chris Hoy610
22Vitaly Scherbo604
23Reiner Klimke602
24PŠl KovŠcs601
25Usain Bolt600
25Rudolf KŠrpŠti600
25Nedo Nadi600
25Kristin Otto600
25Amy Van Dyken600
30Takashi Ono544
31Carl Osburn542
32Ryan Lochte533
33Gary Hall, Jr.532
33Ńgnes Keleti532
35Nadia Com?neci531
35Ian Thorpe531
37Ville Ritola530
37Isabell Werth530
39Polina Astakhova523
40Elisabeta Lip?521
41Yukio Endo520
41Aaron Peirsol520
43Mitsuo Tsukahara513
44Krisztina Egerszegi511
44Tom Jager511
44Willis A. Lee511
44Hans GŁnter Winkler511
48Anton Heida510
48Nellie Kim510
48Ole Lilloe-Olsen510
48Don Schollander510
52Georgeta Damian501
52Alfred Lane501
52Steve Redgrave501
52Johnny Weissmuller501
52Zou Kai501
57Anastasia Davydova500
57Morris Fisher500
80Bradley Wiggins412
93Ben Ainslie410
121Matthew Pinsent400
121Paulo Radmilovic400
183Jack Beresford320
196Leon ätukelj312
222Jason Kenny310
266Henry Taylor302
273Reginald Doherty301
293Richard Meade300
293Charles Sydney Smith300
293George Wilkinson300