(advertentie)

Results Summer Olympics Rio 2016 Equestrian Eventing Team mixed

Frankrijk: Olympisch Kampioen 2016 Eventing Landenwedstrijd
Olympic Champion Eventing Team Rio 2016: France


Final Results Eventing Team

RankCountryAthleteDressageCCAfter Jumping
1FRAFrance122.20161.00169.00
2GERGermany122.00172.80172.80
3AUSAustralia126.40150.30175.30
4NZLNew Zealand137.50154.80178.80
5GBRGreat Britain127.70252.10252.10
6NEDNetherlands146.60238.60252.60
7BRABrazil144.10242.906280.90
8IRLIreland135.6027.409286.40


Schedule
Use local Rio times.
6 Aug14:00Dressage  
7 Aug14:00Dressage  
8 Aug14:00Cross Country  
9 Aug17:00FinaleShowjumping Final  



Participants:
 
FacebookTwitterGoogle+

Olympic Champion 2016
Eventing Team
France


goud spelen Rio 2016  France
  Frankrijk FRA
zilver spelen Rio 2016  Germany
  Duitsland GER
brons spelen Rio 2016  Australia
  Australie AUS
 

Olympic Champion
Londen 2012


goud spelen Rio 2016DuitslandDuitsland GER
zilver spelen Rio 2016Groot-BrittanniƫGroot-Brittanniƫ GBR
brons spelen Rio 2016Nieuw-ZeelandNieuw-Zeeland NZL
Eventing Team in London 2012
 
(advertentie)
OlympicSummer Olympics
Rio 2016 Equestrian

Rating: 4.4/5 (51 stemmen)

Olympic Schedule Rio 2016
(advertentie)
Give a reaction
Name:
Rating:
E-mail:
Email address is for only for authentication, the address will not be published
Subject
Reaction:
no urls, links, code, spam etc allowed