(advertisement)

Summer Olympics Tokyo 2020 Results


Archery Archery


zat 31 julMIndividual
GoudTURGAZOZ Mete
zilverITANESPOLI Mauro
bronsJPNFURUKAWA Takaharu

ma 26 julMTeam
GoudKORSouth Korea
zilverTPEChinese Taipei
bronsJPNJapan

vr 30 julWIndividual
GoudKORAN San
zilverRUSOSIPOVA Elena
bronsITABOARI Lucilla

zon 25 julWTeam
GoudKORSouth Korea
zilverRUSRussian Federation
bronsGERGermany

zat 24 julMixTeam
GoudKORAN San / KIM Je Deok
zilverNEDGabriela Schloesser / Steve Wijler
bronsMEXAlejandra Valencia / Luis Alvarez

Athletics Athletics


zon 1 augM100 m
GoudITAJACOBS Lamont Marcell
zilverUSAKERLEY Fred
bronsCANde GRASSE Andre

vr 30 julM10000 m
GoudETHBAREGA Selemon
zilverUGACHEPTEGEI Joshua
bronsUGAKIPLIMO Jacob

don 5 augM110 m Hurdles
GoudJAMPARCHMENT Hansle
zilverUSAHOLLOWAY Grant
bronsJAMLEVY Ronald

zat 7 augM1500 m
GoudNORINGEBRIGTSEN Jakob
zilverKENCHERUIYOT Timothy
bronsGBRKERR Josh

don 5 augM20 km Race Walk
GoudITASTANO Massimo
zilverJPNIKEDA Koki
bronsJPNYAMANISHI Toshikazu

woe 4 augM200 m
GoudCANde GRASSE Andre
zilverUSABEDNAREK Kenneth
bronsUSALYLES Noah

ma 2 augM3000 m Steeplechase
GoudMAREL BAKKALI Soufiane
zilverETHGIRMA Lamecha
bronsKENKIGEN Benjamin

vr 6 augM4 x 100 m Relay
GoudITAItaly
zilverGBRGreat Britain
bronsCANCanada

zat 7 augM4 x 400 m Relay
GoudUSAUnited States
zilverNEDNetherlands
bronsBOTBotswana

don 5 augM400 m
GoudBAHGARDINER Steven
zilverCOLZAMBRANO Anthony Jose
bronsGRNJAMES Kirani

din 3 augM400 m Hurdles
GoudNORWARHOLM Karsten
zilverUSABENJAMIN Rai
bronsBRAdos SANTOS Alison

vr 6 augM50 km Race Walk
GoudPOLTOMALA Dawid
zilverGERHILBERT Jonathan
bronsCANUNFEE Evan

vr 6 augM5000 m
GoudUGACHEPTEGEI Joshua
zilverCANAHMED Mohammed
bronsUSACHELIMO Paul

woe 4 augM800 m
GoudKENKORIR Emmanuel Kipkurui
zilverKENROTICH Ferguson Cheruiyot
bronsPOLDOBEK Patryk

don 5 augMDecathlon
GoudCANWARNER Damian
zilverFRAMAYER Kevin
bronsAUSMOLONEY Ashley

zat 31 julMDiscus throw
GoudSWESTAHL Daniel
zilverSWEPETTERSSON Simon
bronsAUTWEISSHAIDINGER Lukas

woe 4 augMHammer throw
GoudPOLNOWICKI Wojciech
zilverNORHENRIKSEN Eivind
bronsPOLFAJDEK Pawel

zon 1 augMHigh jump
GoudQATBARSHIM Mutaz Essa
GoudITATAMBERI Gianmarco
bronsBLRNEDASEKAU Maksim

zat 7 augMJavelin throw
GoudINDCHOPRA Neeraj
zilverCZEVADLEJCH Jakub
bronsCZEVESELY Vitezslav

ma 2 augMLong jump
GoudGRETENTOGLOU Miltiadis
zilverCUBECHEVARRIA Juan Miguel
bronsCUBMASSO Maykel

zon 8 augMMarathon
GoudKENKIPCHOGE Eliud
zilverNEDNAGEEYE Abdi
bronsBELABDI Bashir

din 3 augMPole vault
GoudSWEDUPLANTIS Armand
zilverUSANILSEN Christopher
bronsBRABRAZ Thiago

don 5 augMShot put
GoudUSACROUSER Ryan
zilverUSAKOVACS Joe
bronsNZLWALSH Tomas

don 5 augMTriple Jump
GoudPORPICHARDO Pedro
zilverCHNZHU Yaming
bronsBURZANGO Hugues Fabrice

zat 31 julW100 m
GoudJAMTHOMPSON-HERAH Elaine
zilverJAMFRASER-PRYCE Shelly-Ann
bronsJAMJACKSON Shericka

ma 2 augW100 m Hurdles
GoudPURCAMACHO-QUINN Jasmine
zilverUSAHARRISON Kendra
bronsJAMTAPPER Megan

zat 7 augW10000 m
GoudNEDHASSAN Sifan
zilverBRNGEZAHEGNE Kalkidan
bronsETHGIDEY Letesenbet

vr 6 augW1500 m
GoudKENKIPYEGON Faith
zilverGBRMUIR Laura
bronsNEDHASSAN Sifan

vr 6 augW20 km Race Walk
GoudITAPALMISANO Antonella
zilverCOLARENAS Sandra Lorena
bronsCHNLIU Hong

din 3 augW200 m
GoudJAMTHOMPSON-HERAH Elaine
zilverNAMMBOMA Christine
bronsUSATHOMAS Gabrielle

woe 4 augW3000 m Steeplechase
GoudUGACHEMUTAI Peruth
zilverUSAFRERICHS Courtney
bronsKENKIYENG Hyvin

vr 6 augW4 x 100 m Relay
GoudJAMJamaica
zilverUSAUnited States
bronsGBRGreat Britain

zat 7 augW4 x 400 m Relay
GoudUSAUnited States
zilverPOLPoland
bronsJAMJamaica

vr 6 augW400 m
GoudBAHMILLER-UIBO Shaunae
zilverDOMPAULINO Marileidy
bronsUSAFELIX Allyson

woe 4 augW400 m Hurdles
GoudUSAMcLAUGHLIN Sydney
zilverUSAMUHAMMAD Dalilah
bronsNEDBOL Femke

ma 2 augW5000 m
GoudNEDHASSAN Sifan
zilverKENOBIRI Hellen
bronsETHTSEGAY Gudaf

din 3 augW800 m
GoudUSAMU Athing
zilverGBRHODGKINSON Keely
bronsUSAROGERS Raevyn

ma 2 augWDiscus throw
GoudUSAALLMAN Valarie
zilverGERPUDENZ Kristin
bronsCUBPEREZ Yaime

din 3 augWHammer throw
GoudPOLWLODARCZYK Anita
zilverCHNWANG Zheng
bronsPOLKOPRON Malwina

zat 7 augWHigh jump
GoudRUSLASITSKENE Mariya
zilverAUSMcDERMOTT Nicola
bronsUKRMAHUCHIKH Yaroslava

vr 6 augWJavelin throw
GoudCHNLIU Shiying
zilverPOLANDREJCZYK Maria
bronsAUSBARBER Kelsey-Lee

din 3 augWLong jump
GoudGERMIHAMBO Malaika
zilverUSAREESE Brittney
bronsNGRBRUME Ese

zat 7 augWMarathon
GoudKENJEPCHIRCHIR Peres
zilverKENKOSGEI Brigid
bronsUSASEIDEL Molly

don 5 augWPentathlon
GoudBELTHIAM Nafissatou
zilverNEDVETTER Anouk
bronsNEDOOSTERWEGEL Emma

don 5 augWPole vault
GoudUSANAGEOTTE Katie
zilverRUSSIDOROVA Anzhelika
bronsGBRBRADSHAW Holly

zon 1 augWShot put
GoudCHNGONG Lijiao
zilverUSASAUNDERS Raven
bronsNZLADAMS Valerie

zon 1 augWTriple Jump
GoudVENROJAS Yulimar
zilverPORMAMONA Patricia
bronsESPPELETEIRO Ana

zat 31 julMix4 x 400 m Relay
GoudPOLPoland
zilverDOMDominican Republic
bronsUSAUnited States

Badminton Badminton


zat 31 julMDoubles
GoudTPELEE Yang / WANG Chi-Lin
zilverCHNLI Jun Hui / LIU Yu Chen
bronsMASCHIA Aaron / SOH Wooi Yik

ma 2 augMSingles
GoudDENAXELSEN Viktor
zilverCHNCHEN Long
bronsINAGINTING Anthony Sinisuka

ma 2 augWDoubles
GoudINAGreysia POLII / RAHAYU Apriyani
zilverCHNCHEN Qing Chen / JIA Yi Fan
bronsKORKIM Soyeong / KONG Heeyong

zon 1 augWSingles
GoudCHNCHEN Yu Fei
zilverTPETAI Tzu-Ying
bronsINDPUSARLA V. Sindhu

vr 30 julMixDoubles
GoudCHNWANG Yi Lyu / HUANG Dong Ping
zilverCHNZHENG Si Wei / HUANG Ya Qiong
bronsJPNWATANABE Yuta / HIGASHINO Arisa

Baseball Baseball


zat 7 augMBaseball
GoudJPNJapan
zilverUSAUnited States
bronsDOMDominican Republic

Basketball Basketball


woe 28 julM3x3
GoudLATLatvia
zilverRUSRussian Federation
bronsSRBSerbia

zat 7 augMBasketball
GoudUSAUnited States
zilverFRAFrance
bronsAUSAustralia

woe 28 julW3x3
GoudUSAUnited States
zilverRUSRussian Federation
bronsCHNChina

zon 8 augWBasketball
GoudUSAUnited States
zilverJPNJapan
bronsFRAFrance

Boxing Boxing


zat 7 augM-52 kg Flyweight
GoudGBRYAFAI Galal
zilverPHIPAALAM Carlo
bronsKAZBIBOSSINOV Saken
bronsJPNTANAKA Ryomei

don 5 augM-57 kg Featherweight
GoudRUSBATYRGAZIEV Albert
zilverUSARAGAN Duke
bronsCUBALVAREZ Lazaro
bronsGHATAKYI Samue

zon 8 augM-63 kg Lightweight
GoudCUBCRUZ Andy
zilverUSADAVIS Keyshawn
bronsAUSGARSIDE Harry
bronsARMBACHKOV Hovhannes

din 3 augM-69 kg Welterweight
GoudCUBIGLESIAS Roniel
zilverGBRMcCORMACK Pat
bronsRUSZAMKOVOI Andrei
bronsIRLWALSH Aidan

zat 7 augM-75 kg Middleweight
GoudBRASOUSA Heber
zilverUKRKHYZHNIAK Oleksandr
bronsRUSBAKSHI Gleb
bronsPHIMARCIAL Eumir

woe 4 augM-81 kg Light-Heavyweight
GoudCUBLOPEZ Arlen
zilverGBRWHITTAKER Benjamin
bronsAZEALFONSO DOMINGUEZ Loren Berto
bronsRUSKHATAEV Imam

vr 6 augM-91 kg Heavyweight
GoudCUBla CRUZ Julio
zilverRUSGADZHIMAGOMEDOV Muslim
bronsBRATEIXEIRA Abner
bronsNZLNYIKA David

zon 8 augM+91 kg Super-Heavyweight
GoudUZBJALOLOV Bakhodir
zilverUSATORREZ JR Richard
bronsGBRCLARKE Frazer
bronsKAZKUNKABAYEV Kamshybek

zat 7 augW-51 kg Flyweight
GoudBULKRASTEVA Stoyka Zhelyazkova
zilverTURCAKIROGLU Buse Naz
bronsJPNNAMIKI Tsukimi
bronsTPEHUANG Hsiao-Wen

din 3 augW-57 kg Featherweight
GoudJPNIRIE Sena
zilverPHIPETECIO Nesth
bronsGBRARTINGSTALL Karriss
bronsITATESTA Irma

zon 8 augW-60 kg Lightweight
GoudIRLHARRINGTON Kellie Anne
zilverBRAFERREIRA Beatriz
bronsTHASEESONDEE Sudaporn
bronsFINPOTKONEN Mira Marjut Johanna

zat 7 augW-69 kg Welterweight
GoudTURSURMENELI Busenaz
zilverCHNGU Hong
bronsINDBORGOHAIN Lovlina I
bronsUSAJONES Oshae

zon 8 augW-75 kg Middleweight
GoudGBRPRICE Lauren
zilverCHNLI Qian
bronsNEDFONTIJN Nouchka
bronsRUSMAGOMEDALIEVA Zenfira

Canoeing Canoeing


ma 26 julMCanoe Slalom C1
GoudSLOSAVSEK Benjamin
zilverCZEROHAN Lukas
bronsGERTASIADIS Sideris

zat 7 augMCanoe Sprint C1 1000m
GoudBRAQUEIROZ dos SANTOS Isaquias
zilverCHNLIU Hao
bronsMDATARNOVSCHI Serghei

din 3 augMCanoe Sprint C2 1000m
GoudCUBTORRES MADRIGAL Serguey / JORGE ENRIQUEZ Fernando Dayan
zilverCHNLIU Hao / ZHENG Pengfei
bronsGERBRENDEL Sebastian / HECKER Tim

vr 30 julMKayak Slalom K1
GoudCZEPRSKAVEC Jiri
zilverSVKGRIGAR Jakub
bronsGERAIGNER Hannes

din 3 augMKayak Sprint K1 1000m
GoudHUNKOPASZ Balint
zilverHUNVARGA Adam
bronsPORPIMENTA Fernando 4

don 5 augMKayak Sprint K1 200m
GoudHUNTOTKA Sandor
zilverITARIZZA Manfredi
bronsGBRHEATH Liam

don 5 augMKayak Sprint K2 1000m
GoudAUSvan der WESTHUYZEN Jean / GREEN Thomas
zilverGERHOFF Max / SCHOPF Jacob
bronsCZEDOSTAL Josef / SLOUF Radek

zat 7 augMKayak Sprint K4 500m
GoudGERGermany
zilverESPSpain
bronsSVKSlovakia

don 29 julWCanoe Slalom C1
GoudAUSFOX Jessica
zilverGBRFRANKLIN Mallory
bronsGERHERZOG Andrea

don 5 augWCanoe Sprint C1 200m
GoudUSAHARRISON Nevin
zilverCANVINCENT-LAPOINTE Laurence
bronsUKRLUZAN Liudmyla

zat 7 augWCanoe Sprint C2 500m
GoudCHNXU Shixiao / SUN Mengya
zilverUKRLUZAN Liudmyla / CHETVERIKOVA Anastasiia
bronsCANVINCENT-LAPOINTE Laurence / VINCENT Katie

din 27 julWKayak Slalom K1
GoudGERFUNK Ricarda
zilverESPCHOURRAUT Maialen
bronsAUTFOX Jessic

din 3 augWKayak Sprint K1 200m
GoudNZLCARRINGTON Lisa
zilverESPPORTELA Teresa
bronsDENJORGENSEN Emma Aastrand

don 5 augWKayak Sprint K1 500m
GoudNZLCARRINGTON Lisa
zilverHUNCSIPES Tamara
bronsDENJORGENSEN Emma Aastrand

din 3 augWKayak Sprint K2 500m
GoudNZLCARRINGTON Lisa / REGAL Caitlin
zilverPOLNAJA Karolina / PULAWSKA Anna
bronsHUNKOZAK Danuta / BODONYI Dora

zat 7 augWKayak Sprint K4 500m
GoudHUNHungary
zilverBLRBelarus
bronsPOLPoland

Ceremonies Ceremonies


zon 8 augClosing ceremony

vr 23 julOpening ceremony

Cycling Cycling


zon 1 augMBMX Freestyle Park
GoudAUSMARTIN Logan
zilverVENDHERS Daniel
bronsGBRBROOKS Declan

vr 30 julMBMX Racing
GoudNEDKIMMANN Niek
zilverGBRWHYTE Kye
bronsCOLRAMIREZ YEPES Carlos Alberto

ma 26 julMMountain Bike Cross-country
GoudGBRPIDCOCK Thomas
zilverSUIFLUECKIGER Mathias
bronsESPVALERO SERRANO David

zat 24 julMRoad Race
GoudECURichard Carapaz
zilverBELWout van Aert
bronsSLOTadej Pogacar

woe 28 julMTime Trial Individual
GoudSLOROGLIC Primoz
zilverNEDDUMOULIN Tom
bronsAUSDENNIS Rohan

zon 8 augMTrack Keirin
GoudGBRKENNY Jason
zilverMASAWANG Mohd Azizulhasni
bronsNEDLAVREYSEN Harrie

zat 7 augMTrack Madison
GoudDENHANSEN Lasse Norman / MORKOV Michael
zilverGBRHAYTER Ethan / WALLS Matthew
bronsFRAGRONDIN Donavan / THOMAS Benjamin

don 5 augMTrack Omnium
GoudGBRWALLS Matthew
zilverNZLSTEWART Campbell
bronsITAVIVIANI Elia

din 3 augMTrack Pursuit team
GoudNEDNetherlands
zilverGBRGreat Britain
bronsFRAFrance

woe 4 augMTrack Pursuit team
GoudITAItaly
zilverDENDenmark
bronsAUSAustralia

vr 6 augMTrack Sprint Individual
GoudNEDLAVREYSEN Harrie
zilverNEDHOOGLAND Jeffrey
bronsGBRCARLIN Jack

zon 1 augWBMX Freestyle Park
GoudGBRWORTHINGTON Charlotte
zilverUSAROBERTS Hannah
bronsSUIDUCARROZ Nikita

vr 30 julWBMX Racing
GoudGBRSHRIEVER Bethany
zilverCOLPAJON Mariana
bronsNEDSMULDERS Merel

din 27 julWMountain Bike Cross-country
GoudSUINEFF Jolanda
zilverSUIFREI Sina
bronsSUIINDERGAND Linda

zon 25 julWRoad Race
GoudAUTKIESENHOFER Anna
zilverNEDvan VLEUTEN Annemiek
bronsITALONGO BORGHINI Elisa

woe 28 julWTime Trial Individual
GoudNEDvan VLEUTEN Annemiek
zilverSUIREUSSER Marlen
bronsNEDvan der BREGGEN Anna

don 5 augWTrack Keirin
GoudNEDBRASPENNINCX Shanne
zilverNZLANDREWS Ellesse
bronsCANGENEST Lauriane

vr 6 augWTrack Madison
GoudGBRARCHIBALD Katie / KENNY Laura
zilverDENDIDERIKSEN Amalie / LETH Julie
bronsRUSKHATUNTSEVA Gulnaz / NOVOLODSKAIA Mariia

zon 8 augWTrack Omnium
GoudUSAVALENTE Jennifer
zilverJPNKAJIHARA Yumi
bronsNEDWILD Kirsten

din 3 augWTrack Pursuit team
GoudGERGermany
zilverGBRGreat Britain
bronsUSAUnited States

zon 8 augWTrack Sprint Individual
GoudCANMITCHELL Kelsey
zilverUKRSTARIKOVA Olena
bronsHKGLEE Wai Sze

ma 2 augWTrack Sprint team
GoudCHNBAO Shanju / ZHONG Tiansh
zilverGERFRIEDRICH Lea Sophie / HINZE Emma
bronsRUSSHMELEVA Daria / VOINOVA Anastasiia

Diving Diving


zat 7 augM10m Platform
GoudCHNCAO Yuan
zilverCHNYANG Jian
bronsGBRDALEY Thomas

din 3 augM3m Springboard
GoudCHNXIE Siyi
zilverCHNWANG Zongyuan
bronsGBRLAUGHER Jack

ma 26 julMSynchronized 10m platform
GoudGBRDALEY Thomas LEE Matty
zilverCHNCAO Yuan CHEN Aise
bronsRUSBONDAR Aleksandr MINIBAEV Viktor

woe 28 julMSynchronized 3m springboard
GoudCHNWANG Zongyuan / XIE Siyi
zilverUSACAPOBIANCO Andrew / HIXON Michael
bronsGERHAUSDING Patrick / RUDIGER Lars

don 5 augW10m Platform
GoudCHNQUAN Hongchan
zilverCHNCHEN Yuxi
bronsAUSWU Melissa

zon 1 augW3m Springboard
GoudCHNSHI Tingmao
zilverCHNWANG Han
bronsUSAPALMER Krysta

din 27 julWSynchronized 10m platform
GoudCHNCHEN Yuxi / ZHANG Jiaqi
zilverUSAPARRATTO Jessica / SCHNELL Delaney
bronsMEXAGUNDEZ GARCIA Gabriela / OROZCO LOZA Alejandra

zon 25 julWSynchronized 3m springboard
GoudCHNSHI Tingmao WANG Han
zilverCANABEL Jennifer CITRINI BEAULIEU
bronsGERHENTSCHEL Lena PUNZEL Tina

Equestrian Equestrian


woe 28 julDressage individual
GoudGERvon BREDOW-WERNDL Jessic
zilverGERWERTH Isabell
bronsGBRDUJARDIN Charlotte

din 27 julDressage team
GoudGERGermany
zilverUSAUnited States
bronsGBRGreat Britain

ma 2 augEventing Individual
GoudGERKRAJEWSKI Julia
zilverGBRMcEWEN Tom
bronsAUSHOY Andrew

ma 2 augEventing Team
GoudGBRGreat Britain
zilverAUSAustralia
bronsFRAFrance

woe 4 augJumping individual
GoudGBRMAHER Ben
zilverSWEFREDRICSON Peder
bronsNEDvan der VLEUTEN Maikel

zat 7 augJumping Team
GoudSWESweden
zilverUSAUnited States
bronsBELBelgium

Fencing Fencing


zon 25 julMEpée Individual
GoudFRACANNONE Romain
zilverHUNSIKLOSI Gergely
bronsUKRREIZLIN Igor

vr 30 julMEpée Team
GoudJPNJapan
zilverRUSRussian Federation
bronsKORSouth Korea

ma 26 julMFoil Individual
GoudHKGCHEUNG Ka Long
zilverITAGAROZZO Daniele
bronsCZECHOUPENITCH Alexander

zon 1 augMFoil Team
GoudFRAFrance
zilverRUSRussian Federation
bronsUSAUnited States

zat 24 julMSabre Individual
GoudHUNSzilagyi Aron
zilverITASamele Luigi
bronsKORKim Junghwan

woe 28 julMSabre Team
GoudKORSouth Korea
zilverITAItaly
bronsHUNHungary

zat 24 julWEpée Individual
GoudCHNSun Yiwen
zilverROUPopescu Ana Maria
bronsESTLehis Katrina

din 27 julWEpée Team
GoudESTEstonia
zilverKORSouth Korea
bronsITAItaly

zon 25 julWFoil Individual
GoudUSAKIEFER Lee
zilverRUSDERIGLAZOVA Inna
bronsRUSKOROBEYNIKOVA Larisa

don 29 julWFoil Team
GoudRUSRussian Federation
zilverFRAFrance
bronsITAItaly

ma 26 julWSabre Individual
GoudRUSPOZDNIAKOVA Sofia
zilverRUSVELIKAYA Sofya
bronsFRABRUNET Manon

zat 31 julWSabre Team
GoudRUSRussian Federation
zilverFRAFrance
bronsKORSouth Korea

Field Hockey Field Hockey


don 5 augMField Hockey
GoudBELBelgium
zilverAUSAustralia
bronsINDIndia

vr 6 augWField Hockey
GoudNEDNetherlands
zilverARGArgentina
bronsGBRGreat Britain

Football Football


zat 7 augMFootball
GoudBRABrazil
zilverESPSpain
bronsMEXMexico

vr 6 augWFootball
GoudCANCanada
zilverSWESweden
bronsMEXMexico

Golf Golf


zon 1 augMStroke Play
GoudUSASCHAUFFELE Xander
zilverSVKSABBATINI Rory
bronsTPEPAN C T

zat 7 augWStroke Play
GoudUSAKORDA Nelly
zilverJPNINAMI Mone
bronsNZLKO Lydia

Gymnastics Gymnastics


ma 26 julMAll-around Team
GoudRUSRussian Federation
zilverJPNJapan
bronsCHNChina

woe 28 julMAll-round Individual
GoudJPNHASHIMOTO Daiki
zilverCHNXIAO Ruoteng
bronsRUSNAGORNYY Nikita

zon 1 augMFloor exercise
GoudISRDOLGOPYAT Artem
zilverESPZAPATA Rayderley
bronsCHNXIAO Ruoteng

din 3 augMHorizontal bar
GoudJPNHASHIMOTO Daiki
zilverCROSRBIC Tin
bronsRUSAGORNYY Nikita

din 3 augMParallel bars
GoudCHNZOU Jingyuan
zilverGERDAUSER Lukas
bronsTURARICAN Ferhat

zon 1 augMPommel horse
GoudGBRWHITLOCK Max
zilverTPELEE Chih Kai
bronsJPNKAYA Kazuma

ma 2 augMRings
GoudCHNLIU Yang
zilverCHNYOU Hao
bronsGREPETROUNIAS Eleftherios

ma 2 augMVault
GoudKORSHIN Jeahwan
zilverRUSABLIAZIN Denis
bronsARMDAVTYAN Artur

din 27 julWAll-around Team
bronsGBR

don 29 julWAll-round Individual
GoudUSALEE Sunisa
zilverBRAANDRADE Rebeca
bronsRUSMELNIKOVA Angelina

din 3 augWBalance beam
GoudCHNGUAN Chenchen
zilverCHNTANG Xijing
bronsUSABILES Simone

ma 2 augWFloor exercise
GoudUSACAREY Jade
zilverITAFERRARI Vanessa
bronsJPNMURAKAMI Mai
bronsRUSMELNIKOVA Angelina

zon 1 augWUneven bars
GoudBELDERWAEL Nina
zilverRUSILIANKOVA Anastasiia
bronsUSALEE Sunisa

zon 1 augWVault
GoudBRAANDRADE Rebeca
zilverUSASKINNER Mykayla
bronsKORYEO Seojeong

Handball Handball


zat 7 augMHandball
GoudFRAFrance
zilverDENDenmark
bronsESPSpain

zon 8 augWHandball
GoudFRAFrance
zilverRUSRussian Federation
bronsNORNorway

Judo Judo


don 29 julM-100 kg Half Heavyweight
GoudJPNWOLF Aaron
zilverKORCHO Guham
bronsPORFONSECA Jorge
bronsRUSILIASOV Niiaz

zat 24 julM-60 kg Extra Lightweight
GoudJPNTakato Naohisa
zilverTPEYang Yung Wei
bronsKAZSmetov Yeldos
bronsFRAMkheidze Luka

zon 25 julM-66 kg Half Lightweight
GoudJPNABE Hifumi
zilverGEOMARGVELASHVILI Vazha
bronsKORAN Baul
bronsBRACARGNIN Daniel

ma 26 julM-73 kg Lightweight
GoudJPNONO Shohei
zilverGEOSHAVDATUASHVILI Lasha
bronsKORAN Changrim
bronsMGLTSEND-OCHIR Tsogtbaatar

din 27 julM-81 kg Half Middleweight
GoudJPNNAGASE Takanori
zilverMGLMOLLAEI Saeid Silver
bronsAUTBORCHASHVILI Shamil Bronze
bronsBELCASSE Matthias Bronze

woe 28 julM-90 kg Middleweight
GoudGEOBEKAURI Lasha
zilverGERTRIPPEL Eduard
bronsUZBBOBONOV Davlat
bronsHUNTOTH Krisztian

vr 30 julM+100 kg Heavyweight
GoudCZEKRPALEK Lukas
zilverGEOTUSHISHVILI Guram
bronsFRARINER Teddy
bronsRUSBASHAEV Tamerlan

zat 24 julW-48 kg Extra Lightweight
GoudKOSKrasniqi Distria
zilverJPNTonaki Funa
bronsUKRBilodid Daria
bronsMGLMunkhbat Urantsetseg

zon 25 julW-52 kg Half Lightweight
GoudJPNABE Uta
zilverFRABUCHARD Amandine
bronsITAGIUFFRIDA Odette
bronsGBRGILES Chelsie

ma 26 julW-57 kg Lightweight
GoudKOSGJAKOVA Nora
zilverFRACYSIQUE Sarah Leonie
bronsJPNYOSHIDA Tsukasa
bronsCANKLIMKAIT Jessica

din 27 julW-63 kg Half Middleweight
GoudFRAAGBEGNENOU Clarisse
zilverSLOTRSTENJAK Tina
bronsITACENTRACCHIO Maria
bronsCANBEAUCHEMIN-PINARD

woe 28 julW-70 kg Middleweight
GoudJPNARAI Chizuru
zilverAUTPOLLERES Michaela
bronsNEDvan DIJKE Sanne
bronsRUSTAIMAZOVA Madina

don 29 julW-78 kg Half Heavyweight
GoudJPNHAMADA Shori
zilverFRAMALONGA Madeleine
bronsGERWAGNER Anna-Maria
bronsBRAAGUIAR Mayra

vr 30 julW+78 kg Heavyweight
GoudJPNSONE Akira
zilverCUBORTIZ Idalys
bronsAZBKINDZERSKA Iryna

zat 31 julMixTeams
GoudFRAFrance
zilverJPNJapan
bronsISRIsrael
bronsGERGermany

Karate Karate


vr 6 augMKata
GoudJPNKIYUNA Ryo
zilverESPQUINTERO Damian
bronsTURSOFUOGLU Ali
bronsUSATORRES GUTIERREZ Ariel

don 5 augMKumite -67kg
GoudFRAda COSTA Steven
zilverTURSAMDAN Eray
bronsJORALMASATFA Abdel Rahman
bronsKAZASSADILOV Darkhan

vr 6 augMKumite -75kg
GoudITABUSA Luigi
zilverAZEAGHAYEV Rafael
bronsUKRHORUNA Stanislav
bronsHUNHARSPATAKI Karoly Gabor

zat 7 augMKumite +75kg
GoudIRIGANJZADEH Sajad
zilverKSAHAMEDI Tareg
bronsTURAKTAS Ugur
bronsJPNARAGA Ryutaro

don 5 augWKata
GoudESPSANCHEZ JAIME Sandra
zilverJPNSHIMIZU Kiyou
bronsHKGLAU Mo Sheung Grace
bronsITABOTTARO Viviana

don 5 augWKumite -55kg
GoudBULGORANOVA Ivet
zilverUKRTERLIUGA Anzhelika
bronsAUTPLANK Bettina
bronsTPEWEN Tzuyun

vr 6 augWKumite -61kg
GoudSRBPREKOVIC Jovana
zilverCHNYIN Xiaoyan
bronsTURCOBAN Merve
bronsEGYLOTFY Giana

zat 7 augWKumite +61kg
GoudEGYABDELAZIZ Feryal
zilverAZEZARETSKA Iryna
bronsKAZBERULTSEVA Sofya
bronsCHNGONG Li

Modern Pentathlon Modern Pentathlon


zat 7 augMModern pentathlon
GoudGBRCHOONG Joseph
zilverEGYELGENDY Ahmed
bronsKORJUN Woongtae,

vr 6 augWModern pentathlon
GoudGBRFRENCH Kate
zilverLTUASADAUSKAITE Laura
bronsHUNKOVACS Sarolta

Rhythmic gymnastics Rhythmic gymnastics


zon 8 augWAll-around Group
GoudBULBulgaria
zilverRUSRussian Federation
bronsITAItaly

zat 7 augWAll-round Individual
GoudISRASHRAM Linoy
zilverRUSAVERINA Dina
bronsBLRHARNASKO Alina

Rowing Rowing


woe 28 julMCoxless Four
GoudAUSAustralia
zilverROURomania
bronsITAItaly

don 29 julMCoxless pair
GoudCROSINKOVIC Martin / SINKOVIC Valent
zilverROUCOZMIUC Marius / TUDOSA Ciprian
bronsDENVYSTAVEL Frederic / SUTTON Joachim

woe 28 julMDouble Sculls
GoudFRABOUCHERON Hugo / ANDRODIAS Matthieu
zilverNEDTWELLAAR Melvin / BROENINK Stef
bronsCHNLIU Zhiyu / ZHANG Liang

vr 30 julMEight
GoudNZLNew Zealand
zilverGERGermany
bronsGBRGreat Britain

don 29 julMLightweight Double Sculls
GoudIRLMc CARTHY Fintan / ODONOVAN Paul
zilverGERROMMELMANN Jonathan / OSBORNE Jason
bronsITAOPPO Stefano / RUTA Pietro

woe 28 julMQuadruple Sculls
GoudNEDNetherlands
zilverGBRGreat Britain
bronsAUSAustralia

vr 30 julMSingle Sculls
GoudGRENTOUSKOS Stefanos
zilverNORBORCH Kjetil
bronsCROMARTIN Damir

woe 28 julWCoxless Four
GoudAUSAustralia
zilverNEDNetherlands
bronsIRLIreland

don 29 julWCoxless Pair
GoudNZLPRENDERGAST Grace / GOWLER Kerri
zilverRUSSTEPANOVA Vasilisa / ORIABINSKAIA Elena
bronsCANFILMER Caileigh / JANSSENS Hillary

woe 28 julWDouble Sculls
GoudROUBODNAR Ancuta / RADIS Simona
zilverNZLDONOGHUE Brooke / OSBORNE Hannah
bronsNED de JONG Roos / SCHEENAARD Lisa

vr 30 julWEight
GoudCANCanada
zilverNZLNew Zealand
bronsCHNChina

don 29 julWLightweight Double Sculls
GoudITARODINI Valentina / CESARINI Federica
zilverFRATARANTOLA Laura / BOVE Claire
bronsNEDKEIJSER Marieke / PAULIS Ilse

woe 28 julWQuadruple Sculls
GoudCHNChina
zilverPOLPoland
bronsAUSAustralia

vr 30 julWSingle Sculls
GoudNZLTWIGG Emma
zilverRUSPRAKATSEN Hanna
bronsAUTLOBNIG Magdalena

Rugby Rugby


woe 28 julMSevens
GoudFIJFiji
zilverNZLNew Zealand
bronsARGArgentina

zat 31 julWSevens
GoudNZLNew Zealand
zilverFRAFrance
bronsFIJFiji

Sailing Sailing


woe 4 augM470
GoudAUSBELCHER Mathew,RYAN Will
zilverSWEDAHLBERG Anton,BERGSTROM Fredrik
bronsESPXAMMAR Jordi,RODRIGUEZ GARCIA-PAZ Nicolas

din 3 augM49er
GoudGBRFLETCHER Dylan,BITHELL Stuart
zilverNZLBURLING Peter,TUKE Blair
bronsGERHEIL Erik,PLOESSEL Thomas

din 3 augMFinn
GoudGBRSCOTT Giles
zilverHUNBERECZ Zsombor
bronsESPCARDONA MENDEZ Joan

zon 1 augMLaser
GoudAUSWEARN Matt
zilverCROSTIPANOVIC Tonci
bronsNORTOMASGAARD Hermann

zat 31 julMRS-X
GoudNEDBADLOE Kiran
zilverFRAGOYARD Thomas
bronsCHNBI Kun

woe 4 augW470
GoudGBRMILLS Hannah,McINTYRE Eilidh
zilverPOLSKRZYPULEC Agnieszka,OGAR Jolanta
bronsFRALECOINTRE Camille,RETORNAZ Aloise

din 3 augW49er
GoudBRAGRAEL Martine / KUNZE Kahena
zilverGERLUTZ Tina / BEUCKE Susann
bronsNEDBEKKERING Annemiek / DUETZ Annette

zon 1 augWLaser Radial
GoudDENRINDOM Anne-Marie
zilverSWEOLSSON Josefin
bronsNEDBOUWMEESTER Marit

zat 31 julWRS-X
GoudCHNLU Yunxiu
zilverFRAPICON Charline
bronsGBRWILSON Emma

din 3 augNacra 17
GoudITATITA Ruggero,BANTI Caterina
zilverGBRGIMSON John,BURNET Anna
bronsGERKOHLHOFF Paul,STUHLEMMER Alica

Shooting Shooting


zat 24 julMAir pistol 10m
GoudIRIJavad Foroughi
zilverSRBDamir Mikec
bronsCHNPang Wei

zon 25 julMAir rifle 10m
GoudUSASHANER William
zilverCHNSHENG Lihao
bronsCHNYANG Haoran

ma 2 augMRapid fire pistol 25m
GoudFRAQUIQUAMPOIX Jean
zilverCUBPUPO Leuris
bronsCHNLI Yuehong

ma 2 augMRifle three positions 50m
GoudCHNZHANG Changhong
zilverRUSKAMENSKIY Sergey
bronsSRBSEBIC Milenko

ma 26 julMSkeet
GoudUSAHANCOCK Vincent
zilverDENHANSEN Jesper
bronsKUWALRASHIDI Abdullah

don 29 julMTrap
GoudCZELIPTAK Jiri
zilverCZEKOSTELECKY David
bronsGBRCOWARD HOLLEY Matthew John

zon 25 julWAir pistol 10m
GoudRUSBatsarashkina Vitalina
zilverBULKostadinova Antoaneta
bronsCHNJiang Ranxin

zat 24 julWAir rifle 10m
GoudCHNYang Qian
zilverRUSAnastasija Galasjina
bronsSUINina Christen

vr 30 julWPistol 25m
GoudRUSBATSARASHKINA Vitalina
zilverKORKIM Minjung
bronsCHNXIAO Jiaruixuan

zat 31 julWRifle three positions 50m
GoudSUICHRISTEN Nina
zilverRUSZYKOVA Yulia
bronsRUSKARIMOVA Yulia

ma 26 julWSkeet
GoudUSAENGLISH Amber
zilverITABACOSI Dian
bronsCHNWEI Meng

don 29 julWTrap
GoudSVKREHAK STEFECEKOVA Zuzana
zilverUSABROWNING Kayle
bronsSMRPERILLI Alessandra

din 27 julMixAir pistol 10m
GoudCHNJIANG Ranxin / PANG Wei
zilverRUSBATSARASHKINA Vitalina / CHERNOUSOV Artem
bronsUKRKOSTEVYCH / Olena OMELCHUK Oleh

din 27 julMixAir rifle 10m
GoudCHNYANG Qian / YANG Haoran
zilverUSATUCKER Mary Carolynn / KOZENIESKY Lucas
bronsRUSKARIMOVA Yulia / KAMENSKIY Sergey

zat 31 julMixTrap
GoudESPGALVEZ Fatima / FERNANDEZ Alberto
zilverSMRPERILLI Alessandra / BERTI Gian Marco
bronsUSABERNAU Madelynn Ann / BURROWS Brian

Skateboarding Skateboarding


don 5 augMPark
GoudAUSPALMER Keegan
zilverBRABARROS Pedro
bronsUSAJUNEAU Cory

zon 25 julMStreet
GoudJPNHORIGOME Yuto
zilverBRAHOEFLER Kelvin
bronsUSAEATON Jagger

woe 4 augWPark
GoudJPNYOSOZUMI Sakura
zilverJPNHIRAKI Kokona
bronsGBRBROWN Sky

ma 26 julWStreet
GoudJPNNISHIYA Momiji
zilverBRALEAL Rayssa
bronsJPNNAKAYAMA Funa

Softball Softball


din 27 julWSoftball
GoudJPNJapan
zilverUSAUnited States
bronsCANCanada

Sport Climbing Sport Climbing


don 5 augMCombined
GoudESPGINES LOPEZ Alberto
zilverUSACOLEMAN Nathaniel
bronsAUTSCHUBERT Jakob

vr 6 augWCombined
GoudSLOGARNBRET Janja
zilverJPNNONAKA Miho
bronsJPNNOGUCHI Akiyo

Surfing Surfing


din 27 julMShortboard
GoudBRAFERREIRA Italo
zilverJPNIGARASHI Kanoa
bronsAUSWRIGHT Owen

din 27 julWShortboard
GoudUSAMOORE Carissa
zilverRSABUITENDAG Bianca
bronsJPNTSUZUKI Amuro

Swimming Swimming


don 5 augM10 km Marathon open water
GoudGERWELLBROCK Florian
zilverHUNRASOVSZKY Kristof
bronsITAPALTRINIERI Gregorio

din 27 julM100 m Backstroke
GoudRUSRYLOV Evgeny
zilverRUSKOLESNIKOV Kliment
bronsUSAMURPHY Ryan

ma 26 julM100 m Breaststroke
GoudGBRPEATY Adam
zilverNEDKAMMINGA Arno
bronsITAMARTINENGHI Nicol

zat 31 julM100 m Butterfly
GoudUSADRESSEL Caeleb
zilverHUNMILAK Kristof
bronsSUIPONTI Noe

don 29 julM100 m Freestyle
GoudUSADRESSEL Caeleb
zilverAUSCHALMERS Kyle
bronsRUSKOLESNIKOV Kliment

zon 1 augM1500 m Freestyle
GoudUSAFINKE Robert
zilverUKRROMANCHUK Mykhailo
bronsGERWELLBROCK Florian

vr 30 julM200 m Backstroke
GoudRUSRYLOV Evgeny
zilverUSAMURPHY Ryan
bronsGBRGREENBANK Luke

don 29 julM200 m Breaststroke
GoudAUSSTUBBLETY-COOK Izaac
zilverNEDKAMMINGA Arno
bronsFINMATTSSON Matti

woe 28 julM200 m Butterfly
GoudHUNMILAK Kristof
zilverJPNHONDA Tomoru
bronsITABURDISSO Federico

din 27 julM200 m Freestyle
GoudGBRDEAN Tom
zilverGBRSCOTT Duncan
bronsBRASCHEFFER Fernando

vr 30 julM200 m Medley Individual
GoudCHNWANG Shun
zilverGBRSCOTT Duncan
bronsSUIDESPLANCHES Jeremy

ma 26 julM4 x 100 m Freestyle Relay
GoudUSAUnited States
zilverITAItaly
bronsAUSAustralia

zon 1 augM4 x 100 m Medley Relay
GoudUSAUnited States
zilverGBRGreat Britain
bronsITAItaly

woe 28 julM4 x 200 m Freestyle relay
GoudGBRGreat Britain
zilverRUSRussian Federation
bronsAUSAustralia

zon 25 julM400 m Freestyle
GoudTUNHafnaoui Ahmed
zilverAUSMcloughlin Jack
bronsUSASmith Kieran

zon 25 julM400 m Medley Individual
GoudUSAKalisz Chase
zilverUSALitherland Jay
bronsAUSSmith Brendon

zon 1 augM50 m Freestyle
GoudUSADRESSEL Caeleb
zilverFRAMANAUDOU Florent
bronsBRAFRATUS Bruno

don 29 julM800 m Freestyle
GoudUSAFINKE Robert
zilverITAPALTRINIERI Gregorio
bronsUKRROMANCHUK Mykhailo

woe 4 augW10 km Marathon open water
GoudBRACUNHA Ana Marcela
zilverNEDvan ROUWENDAAL Sharon
bronsAUSLEE Kareena

din 27 julW100 m Backstroke
GoudAUSMcKEOWN Kaylee
zilverCANMASSE Kylie
bronsUSASMITH Regan

din 27 julW100 m Breaststroke
GoudUSAJACOBY Lydia
zilverRSASCHOENMAKER Tatjana
bronsUSAKING Lilly

ma 26 julW100 m Butterfly
GoudCANMACNEIL Margaret
zilverCHNZHANG Yufei
bronsAUSMcKEON Emma

vr 30 julW100 m Freestyle
GoudAUSMcKEON Emm
zilverHKGHAUGHEY Siobhan Bernadette
bronsAUSCAMPBELL Cate

woe 28 julW1500 m Freestyle
GoudUSALEDECKY Kathleen
zilverUSASULLIVAN Erica
bronsGERKOHLER Sarah

zat 31 julW200 m Backstroke
GoudAUSMcKEOWN Kaylee
zilverCANMASSE Kylie
bronsAUSSEEBOHM Emily

vr 30 julW200 m Breaststroke
GoudRSASCHOENMAKER Tatjana
zilverUSAKING Lilly
bronsUSALAZOR Annie

don 29 julW200 m Butterfly
GoudCHNZHANG Yufei
zilverUSASMITH Regan
bronsUSAFLICKINGER Hali

woe 28 julW200 m Freestyle
GoudAUSTITMUS Ariarne
zilverHKGHAUGHEY Siobhan Bernadette
bronsCANOLEKSIAK Penny

woe 28 julW200 m Medley Individual
GoudJPNOHASHI Yui
zilverUSAWALSH Alex
bronsUSADOUGLASS Kate

zon 25 julW4 x 100 m Freestyle Relay
GoudAUSAustralia
zilverCANCanada
bronsUSAUnited States

zon 1 augW4 x 100 m Medley relay
GoudAUSAustralia
zilverUSAUnited States
bronsCANCanada

don 29 julW4 x 200 m Freestyle Relay
GoudCHNChina
zilverUSAUnited States
bronsAUSAustralia

ma 26 julW400 m Freestyle
GoudAUSTITMUS Ariarn
zilverUSALEDECKY Kathleen
bronsCHNLI Bingjie

zon 25 julW400 m Medley Individual
GoudJPNOhashi Yui
zilverUSAWeyant Emma
bronsUSAFlickinger Hali

zon 1 augW50 m Freestyle
GoudAUSMcKEON Emma
zilverSWESJOESTROEM Sarah
bronsDENBLUME Pernille

zat 31 julW800 m Freestyle
GoudUSALEDECKY Kathleen
zilverAUSTITMUS Ariarne
bronsITAQUADARELLA Simona

zat 31 julMix4 x 100 m Freestyle Relay
GoudGBRGreat Britain
zilverCHNChina
bronsAUSAustralia

Synchronised Swimming Synchronised Swimming


woe 4 augWDuet
GoudRUSKOLESNICHENKO Svetlana / ROMASHINA Svetlana
zilverCHNHUANG Xuechen / SUN Wenyan
bronsUKRFIEDINA Marta / SAVCHUK Anastasiya

zat 7 augWTeam
GoudRUSRussian Federation
zilverCHNChina
bronsUKRUkraine

Table Tennis Table Tennis


vr 6 augMDoubles
GoudCHNChina
zilverGERGermany
bronsJPNJapan

vr 30 julMSingles
GoudCHNMA Long
zilverCHNFAN Zhendong
bronsGEROVTCHAROV Dimitrij

don 5 augWDoubles
GoudCHNChina
zilverJPNJapan
bronsHKGHong Kong, China

don 29 julWSingles
GoudCHNCHEN Meng
zilverCHNSUN Yingsha
bronsJPNYU Mengyu

ma 26 julMixDoubles
GoudJPNJapan
zilverCHNChina
bronsTPEChinese Taipei

Taekwondo Taekwondo


zat 24 julM-58 kg Flyweight
GoudITADell Aquila Vito
zilverTUNJendoubi Mohamed Khalil
bronsKORJang Jun
bronsRUSArtamonov Mikhail

zon 25 julM-68 kg Featherweight
GoudUZBRASHITOV Ulugbek
zilverGBRSINDEN Bradly
bronsCHNZHAO Shuai
bronsTURRECBER Hakan

ma 26 julM-80 kg Middleweight
GoudRUSKHRAMTCOV Maksim
zilverJORELSHARABATY Saleh
bronsCROKANAET Toni
bronsEGYEISSA Seif

din 27 julM+80 kg Heavyweight
GoudRUSLARIN Vladislav
zilverMKDGEORGIEVSKI Dejan
bronsCUBALBA CASTILLO Rafael Yunier
bronsKORIN Kyo Don

zat 24 julW-49 kg Flyweight
GoudTHAWongpattanakit Panipak
zilverESPCerezo Iglesias Adriana
bronsISRSemberg Abisha
bronsSRBBogdanovic Tijana

zon 25 julW-57 kg Featherweight
GoudUSAZOLOTIC Anastasija
zilverRUSMININA Tatiana
bronsTPE LO Chia-Ling
bronsTURILGUN Hatice Kubra

ma 26 julW-67 kg Middleweight
GoudCROJELIC Matea
zilverGBRWILLIAMS Lauren
bronsEGYMALAK Hedaya
bronsCIVGBAGBI Ruth

din 27 julW+67 kg Heavyweight
GoudSRBMANDIC Milica
zilverKORLEE Dabin
bronsFRALAURIN Althea
bronsGBR WALKDEN Bianca

Tennis Tennis


vr 30 julMDoubles
GoudCROMEKTIC Nikola / PAVIC Mate
zilverCROCILIC Marin / DODIG Ivan
bronsNZLDANIELL Marcus / VENUS Michael

zon 1 augMSingles
GoudGERZVEREV Alexander
zilverRUSKHACHANOV Karen
bronsESPCARRENO BUSTA Pablo

zon 1 augWDoubles
GoudCZEKREJCIKOVA Barbora / SINIAKOVA Katerina
zilverSUIBENCIC Belinda / GOLUBIC Viktorija
bronsBRAPIGOSSI Laura / STEFANI Luisa

zat 31 julWSingles
GoudSUIBENCIC Belinda
zilverCZEVONDROUSOVA Marketa
bronsUKRSVITOLINA Elina

zon 1 augMixDoubles
GoudRUSPAVLYUCHENKOVA Anastasia / RUBLEV Andrey
zilverRUSVESNINA Elena / KARATSEV Aslan
bronsAUSBARTY Ashleigh / PEERS John

Trampoline Trampoline


zat 31 julMTrampoline
GoudBLRLITVINOVICH Ivan
zilverCHNDONG Dong
bronsNZLSCHMIDT Dylan

vr 30 julWTrampoline
GoudCHNZHU Xueying
zilverCHNLIU Lingling
bronsGBRPAGE Bryony

Triathlon Triathlon


ma 26 julMTriathlon
GoudNORBLUMMENFELT Kristian
zilverGBRYEE Alex
bronsNZLWILDE Hayden

din 27 julWTriathlon
GoudBERDUFFY Flora
zilverGBRTAYLOR-BROWN Georgia
bronsUSAZAFERES Kati

zat 31 julMixRelay
GoudGBRGreat Britain
zilverUSAUnited States
bronsFRAFrance

Volleyball Volleyball


zat 7 augMBeach Volleyball
GoudNORMOL Anders Berntsen / SORUM Christian Sandlie
zilverRUSKRASILNIKOV Viacheslav / STOYANOVSKIY Oleg
bronsQATYOUNOUSSE Cherif / TIJAN Ahmed

zat 7 augMIndoor Volleybal
GoudFRAFrance
zilverRUSRussian Federation
bronsARGArgentina

vr 6 augWBeach Volleyball
GoudUSAROSS April / KLINEMAN Alix
zilverAUSARTACHO del SOLAR Mariafe / CLANCY Taliqua
bronsSUIVERGE-DEPRE Anouk / HEIDRICH Joana

zon 8 augWIndoor Volleybal
GoudUSAUnited States
zilverBRABrazil
bronsSRBSerbia

Water polo Water polo


zon 8 augMWater polo
GoudSRBSerbia
zilverGREGreece
bronsHUNHungary

zat 7 augWWater polo
GoudUSAUnited States
zilverESPSpain
bronsHUNHungary

Weightlifting Weightlifting


din 3 augM-109 kg Heavyweight
GoudUZBDJURAEV Akbar
zilverARMMARTIROSYAN Simon
bronsLATPLESNIEKS Arturs

zon 25 julM-61 kg Bantamweight
GoudCHNLI Fabin
zilverINAIRAWAN Eko Yuli
bronsKAZSON Igor

zon 25 julM-67 kg Featherweight
GoudCHNCHEN Lijun
zilverCOLMOSQUERA LOZANO Luis Javier
bronsITAZANNI Mirko

woe 28 julM-73 kg Lightweight
GoudCHNSHI Zhiyong
zilverVENMAYORA PERNIA
bronsALBCALJA Briken

zat 31 julM-81 kg Middleweight
GoudCHNLYU Xiaojun
zilverDOMBONNAT MICHEL Zacarias
bronsITAPIZZOLATO Antonino

zat 31 julM-96 kg Middleheavyweight
GoudQATELBAKH Fares Ibrahim E H
zilverVENVALLENILLA SANCHEZ Keydomar Giovan.
bronsGEOPLIESNOI Anton

woe 4 augM+109 kg Super-Heavyweight
GoudGEOTALAKHADZE Lasha
zilverIRIDAVOUDI Ali
bronsSYRASAAD Man

zat 24 julW-49 kg Flyweight
GoudCHNHou Zhihui
zilverINDSaikhom M.Chanu
bronsINAWindy C.Aisah

ma 26 julW-55 kg Featherweight
GoudPHIDIAZ Hidily
zilverCHNLIAO Qiuyun
bronsKAZCHINSHANLO Zulfiya

din 27 julW-59 kg Lightweight
GoudTPEKUO Hsing-Chun
zilverTKMGURYEVA Polina
bronsJPNANDOH Mikiko

din 27 julW-64 kg Middleweight
GoudCANCHARRON Maude G
zilverITABORDIGNON Giorgia
bronsTPECHEN Wen-Huei

zon 1 augW-76 kg Light-heavyweight
GoudECUDAJOMES BARRERA Neisi Patricia
zilverUSANYE Katherine Elizabeth
bronsMEXFUENTES ZAVALA Arem

ma 2 augW-87 kg Heavyweight
GoudCHNWANG Zhouyu
zilverECUALAZAR ARCE Tamara Yajaira
bronsDOMSANTANA PEGUERO Crismery Dominga

ma 2 augW+87 kg Super heavyweight
GoudCHNLI Wenwen
zilverGBRCAMPBELL Emily Jade
bronsUSAROBLES Sarah Elizabeth

Wrestling Wrestling


vr 6 augM-125 kg Freestyle Super Heavyweight
GoudUSASTEVESON Gable Dan
zilverGEOPETRIASHVILI Geno
bronsIRIZARE Amir Hossein
bronsTURAKGUL Taha

ma 2 augM-130 kg Greco-Roman Super Heavyweight
GoudCUBLOPEZ NUNEZ Mijain
zilverGEOKAJAIA Iakobi
bronsTURKAYAALP Riza
bronsRUSSEMENOV Sergei

don 5 augM-57 kg Freestyle Bantamweight
GoudRUSUGUEV Zavur
zilverINDRAVI Kumar
bronsKAZSANAYEV Nurislam
bronsUSAGILMAN Thomas Patrick

ma 2 augM-60 kg Greco-Roman Featherweight
GoudCUBORTA SANCHEZ Luis Alberto
zilverJPNFUMITA Kenichiro
bronsCHNWALIHAN Sailike
bronsRUSEMELIN Sergey

zat 7 augM-65 kg Freestyle Lightweight
GoudJPNOTOGURO Takuto
zilverAZEALIYEV Haji
bronsRUSRASHIDOV Gadzhimurad
bronsINDBAJRANG Bajrang

woe 4 augM-67 kg Greco-Roman Lightweight
GoudIRIGERAEI Mohammadreza
zilverUKRNASIBOV Parviz
bronsGERSTAEBLER Frank
bronsEGYELSAYED Mohamed Ibrahim Elsayed

vr 6 augM-74 kg Freestyle Welterweight
GoudRUSSIDAKOV Zaurbek
zilverBLRKADZIMAHAMEDAU Mahamedkhabib
bronsUSADAKE Kyle Douglas
bronsUZBABDURAKHMONOV Bekzod

din 3 augM-77 kg Greco-Roman Welterweight
GoudHUNLORINCZ Tamas
zilverKGZMAKHMUDOV Akzhol
bronsAZEHUSEYNOV Rafig
bronsJPNYABIKU Shohei

don 5 augM-86 kg Freestyle Middleweight
GoudUSATAYLOR III David Morris
zilverIRIYAZDANICHARATI Hassan
bronsSMRAMINE Myles Nazem
bronsRUSNAIFONOV Artur

woe 4 augM-87 kg Greco-Roman Middleweight
GoudUKRBELENIUK Zhan
zilverHUNLORINCZ Viktor
bronsGERKUDLA Denis Maksymi
bronsSRBDATUNASHVILI Zurabi

zat 7 augM-97 kg Freestyle Heavyweight
GoudRUSSADULAEV Abdulrashid
zilverUSASNYDER Kyle Frederick
bronsCUBSALAS PEREZ Reineris
bronsITACONYEDO RUANO Abraham de Jesus I

din 3 augM-97 kg Greco-Roman Heavyweight
GoudRUSEVLOEV Musa
zilverARMALEKSANYAN Artur
bronsPOLMICHALIK Tadeusz
bronsIRISARAVI Mohammadhadi

zat 7 augW-50 kg Freestyle flyweight
GoudJPNSUSAKI Yui
zilverCHNSUN Yanan
bronsAZESTADNIK Mariya
bronsUSAHILDEBRANDT Sarah Ann

vr 6 augW-53 kg Freestyle Bantamweight
GoudJPNMUKAIDA Mayu
zilverCHNPANG Qianyu
bronsBLRKALADZINSKAYA Vanesa
bronsMGLBAT OCHIR Bolortuya

don 5 augW-57 kg Freestyle Welterweight
GoudJPNKAWAI Risako
zilverBLRKURACHKINA Iryna
bronsUSAMAROULIS Helen Louise
bronsBULNIKOLOVA Evelina Georgieva

woe 4 augW-62 kg Freestyle Middleweight
GoudJPNKAWAI Yukako
zilverKGZTYNYBEKOVA Aisuluu
bronsUKRKOLIADENKO Iryna
bronsBULYUSEIN Taybe Mustafa

din 3 augW-68 kg Freestyle Light Heavyweight
GoudUSAMENSAH STOCK Tamyra Mariama
zilverNGROBORUDUDU Blessing
bronsUKRCHERKASOVA Alla
bronsKGZZHUMANAZAROVA MeerimKG

ma 2 augW-76 kg Freestyle heavyweight
GoudGERROTTER FOCKEN Aline
zilverUSAGRAY Adeline Maria
bronsTURADAR Yasemin
bronsCHNZHOU Qian
(advertisement)

Rating: 3.5/5 (385 stemmen)

Olympic Schedule Tokyo 2020

sumotuwethfrsa
18
jul
19
jul
20
jul
21
jul
22
jul
23
jul
24
jul
25
jul
26
jul
27
jul
28
jul
29
jul
30
jul
31
jul
1
aug
2
aug
3
aug
4
aug
5
aug
6
aug
7
aug
8
aug
9
aug
10
aug
11
aug
12
aug
13
aug
14
aug


(advertisement)